Szukaj...
Lifestyle Moda

Stylizacje 2019 roku

Rok 2019 za nami, więc czas na podsumowanie. Przygotowałam dla Was stylizacyjne podsumowanie roku. Blog działa od maja, pierwsza stylizacja która powstała, to stylizacja wiosenna, a rok zakończyłam tworząc stylizację świąteczną.

Miniony rok był dla mnie intensywny. Był to czas pełen nowych wyzwań. Własnie w tym roku, zdecydowałam się na to, aby prowadzić bloga. Tworzenie contentu, daje mi dużo radości oraz ogromną satysfakcję. Chociaż jest to ciężka praca, czasami pełna wyrzeczeń, to i tak lubię to robić. Mam nadzieje, że treści które pojawiają się na blogu, są dla Was interesujące i z przyjemnością chcecie tutaj wracać. Cały czas uczę się nowych rzeczy i rozwijam się. Chcę tworzyć dla Was, ale i dla siebie jeszcze lepsze i wartościowe wpisy.

Wśród wszystkich 48 postów w 2019 roku, 11 to wpisy ze stylizacją. Mam nadzieję, że w 2020 roku wpisów będzie znacznie więcej, a tym samym, planuje tworzyć więcej postów stylizacyjnych, abyście mogli zaczerpnąć trochę inspiracji. Zatem trzymajcie kciuki za mnie, abym wytrwała w tym postanowieniu. Zapraszam Was na skrót wszystkich moich zestawów. Dajcie koniecznie znać, które stylizacje najbardziej Wam się podobają?


1. (klik)
Kobieta w sukience w kwiaty stoi na chodniku w oddali widać park.

2.
Kobieta w sukience w kolorze różowym stoi przed karczmą i spogląda w bok. Uśmiecha się.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Zachęcam do obserwowania mnie na Instagramie i Facebooku, gdzie informuję Was o nowych wpisach, które zamieszczam na blogu.

Basia Szkółka

«

»

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
1 rok temu

Podziwiam elegancję, piękno i najwyższą jakość strojów, butów. Ma Pani klasę i świetny gust. Jest Pani wyjątkowa.