Szukaj...
Dziecko Lifestyle

Sesja rodzinna w naszym domowym zaciszu

Na zdjęciu znajdują się rodzice oraz małe dziecko, niemowę. Trójka leży na łóżku. Z przodu leży niemowlę patrzy na wprost. Ztyłu rodzice dziecka i uśmiechają się.

Fotografia rodzinna jest piękną pamiątką na całe życie. Pokazuje bliskość, uczucia. Była ona od zawsze moim małym marzeniem. Okres niemowlęcy dziecka, to szczególny czas w życiu rodziny, także naszej. W przeciągu roku tak dużo się zmienia. Tak szybko Nasz skarb rośnie. Chciałam te chwile na zawsze uwiecznić. Pokaże Wam dzisiaj naszą wzruszającą (bo tak uważam i sama się wzruszam oglądając zdjęcia) sesję rodzinną.

Naszą sesję rodzinną wykonaliśmy wtedy, kiedy Nikodem miał cztery miesiące. Myślę, że był to odpowiedni okres. Nikoś był już dzieckiem pokazującym emocje i to było urocze. Sesje noworodkową też zrealizowaliśmy możecie ją zobaczyć Tutaj, ale wtedy to nasz synek był malutkim szkrabem, który tylko spał i jadł.

Bawiliśmy się świetnie. Często człowiek jest zmęczony przez ciągły pęd i ogrom obowiązków które są przy małym dziecku. U nas też tak jest, a sesja była dla Nas chwilą odpoczynku, momentem w którym mogliśmy zwolnić, pobyć razem, powygłupiać się. A Kasia ze Studio Sorelle te momenty uchwyciła i zachowała dla Nas na zawsze w fotografii.

Jeśli ktoś się z Was zastanawia, czy warto taką sesję zrealizować to ja uważam, że naprawdę warto. To są chwile które, się już nigdy nie powtórzą.

Jestem ciekawa jakie Wy macie na ten temat zdanie? Robiliście taką sesję?

Rodzina siedzi na sofie. Rodzice spogladają na małego chłopca który siedzi u taty na kolanach. Chłopiec patrzy na fotografa na wprost.
Mama z sunkiem siedzą na sofie. Chłopiec siedzi na kolanach u matki. Patrzy na wprost. Matka spogląda na synka.
Matka siedzi na sofie i podnosi do góry chłopca. Uśmiecha się do niego.
Rodzice trzymają pośrodku synka i całują go w policzek.
Matka trzyma sunka na rękach i uśmiecha się do niego. Tata całuje chłopca w policzek.
Mały chłopiec leży na sofie na plecach a mama jest nad nim nachylona i uśmiecha się do Niego.
Mały chłopiec leży na sofie spogląda na wprost i uśmiecha się.
Tata trzyma na rekach synka i pokazuje mu napis na ścianie.
Mama leży z synkiem na łóżku i uśmiecha się do Niego. Chłopiec spogląda w dół.
Rodzina leży na łóżku. Rodzice z tyłu za chłopcem. Chłopiec spogląda na wprost. Mama całuje synka w policzek. Tata uśmiecha się.
Na zdjęciu znajdują się rodzice oraz małe dziecko, niemowę. Trójka leży na łóżku. Z przodu leży niemowlę patrzy na wprost. Ztyłu rodzice dziecka i uśmiechają się.

Basia: Sukienka ORSAY

Bransoletki La Mimi

Krzysiek: Koszula Zara

Spodnie BYTOM

Nikoś: Body Newbie

Spodnie Newbie

Basia Szkółka

«

»

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments