Szukaj...
Dziecko Lifestyle

Sesja noworodkowa naszego synka

Noworodek, male dziecko, chłopczyk leży na prawym boku i śpi. Ręce podłożone ma pod poduszkę.

Lubicie oglądać zdjęcia z sesji noworodkowej?  Ja uwielbiam! Dziś pokażę Wam taką sesję naszego synka.

Zdjęcia małych dzieci zawsze mnie zachwycały i wzruszały.  Można uchwycić na nich takie piękne emocje, jakie pokazuje mały człowiek. Nie da się tego podrobić za nic w świecie.

Jeszcze będąc w ciąży wiedziałam, że muszę mieć sesje ciążową, ale przede wszystkim  noworodkową. Jest to świetna pamiątka. Marzyły mi się takie zdjęcia. Moją sesję brzuszkową opisałam już na blogu. Zachęcam do artykułu. Znajdziesz ją TUTAJ.

 Dzieci tak szybko rosną – tak mówią wszyscy. Ja też o tym wiedziałam, ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż – tak szybko. Tym bardziej cieszę się, że zdecydowałam się na taką sesję. Nie było nawet innej opcji 🙂 Szczególnie, że jest to moje pierwsze dziecko, moje małe szczęście.

Sesje ciążową robiła mi Ola z Noworodkowo.pl i to Ją wybrałam do tego, aby zrobiła sesję noworodkową. Ola specjalizuje się w robieniu tego typu zdjęć. Ma wspaniałe podejście do dzieci, wręcz je hipnotyzuje. To ona podpowiedziała mi kiedy będzie odpowiedni czas na taka sesje, aby maluszek nie był za duży . Najlepiej jest takie zdjęcia robić do 14 dni od narodzin. Wtedy dzieci naprawdę ładnie śpią. Chociaż na niektórych ujęciach czasami widać, że jednak chcą pokazać się  z otwartymi oczami. Tak też zdarzyło się u nas.

Umówiliśmy się z Ola na zdjęcia jak Nikoś miał dwa tygodnie. Sesja trwała 2 godziny. Nikoś miał kilka stylizacji które do niego naprawdę pasowały. Zdjęcia wyszły piękne. Fajnie, że na niektórych ujęciach nasz misiek nie spał. Emocje były ogromne. Bardzo się cieszę, że mamy taką pamiątkę.

A co Wy sądzicie o robieniu takich zdjęć? Jestem Ciekawa, jak Wam się podoba sesja noworodkowa naszego synka?

Małe dziecko, niemowlę śpi. Zawinięte jest w kokon.
Małe dziecko, noworodek śpi. Leży na prawym boku i ręce ma podłożone pod poduszkę.
Małe dziecko, noworodek śpi. Ułożony jest na brzuchu. Ręce ma podłożone pod swoją brodę.
Noworodek śpi.
Mężczyzna trzyma małe dziecko w ramionach.
Kobieta trzyma małe dziecko w ramionach.
Basia Szkółka

«

»

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments