Szukaj...
Dziecko Lifestyle

Moja sesja ciążowa

kobieta w ciąży stoi w parku pośród drzew i się uśmiecha w stronę fotografa.

Okres ciąży to dla kobiety niezwykły czas w życiu. Szczególnie gdy jest w pierwszej ciąży. Stan ten chce się uwiecznić na zawsze. Tak samo było w moim przypadku. Chciałam mieć piękną pamiątkę na lata. Nawet teraz jak sobie patrzę na te zdjęcia, to kreci mi się łezka w oku. Okres „brzuszkowy” tak szybko przeminął.

W ciąży z Nikosiem czułam się naprawdę dobrze. Wiele ludzi z mojego otoczenia i nie tylko (bo sporo osób obcych na ulicy zaczepiając mnie) mówiło, że ciąża mi służy, że promienieje. Wiedziałam to, też muszę mieć taka pamiątkę po tym pięknym okresie w moim życiu.

Zastanawiałam się tylko kiedy jest odpowiedni czas na taka sesje. Nie chciałam się z tym spieszyć, brzuszek musiał być dość wyraźny, chciałam, aby był on kształtny. Po prostu, żeby był piękny. Miałam też świadomość, że nie mogę zwlekać  zbyt długo, abym nie urodziła wcześniej, przed terminem. Rozpoczęłam poszukiwania fotografa. Jest wielu fotografów na rynku, którzy oferują zrobienie takich właśnie zdjęć przyszłym mamom. Ja wiedziałam, że taka osoba musi mieć odpowiednie podejście do pracy z ciężarną. Wybrałam odpowiedniego. Fotografa a w zasadzie fotografkę – Olę,  która kocha to co robi. To On doradził mi kiedy będzie odpowiedni  moment. Jak się do takiej sesji przygotować. Bo przecież ja i mój brzuszek pierwszy raz mieliśmy takie wyzwanie 🙂

Byłam przekonana do tego, aby zdjęcia zrobić w plenerze. Nie chciałam sesji studyjnej, chociaż one też są ciekawe. Ostatni trymestr ciąży przypadał na początek jesieni. Czułam, ze zdjęcia wyjdą ładne w kolorach tej pory roku. Ostatecznie padło na końcówkę września i pamiętam był to ostatni tak ciepły weekend, bo od poniedziałku pogoda się bardzo popsuła, padało i było bardzo zimno. Miałam nosa.

Z Olą Noworodkowo.pl umówiłam się dosłownie kilka dni wcześniej. Wybraliśmy miejsce i kilka stylizacji. Piątkowe popołudnie, kilka godzin i zdjęcia były zrobione.

Wyszły naprawdę świetnie. Mam pamiątkę na całe życie. Jestem ciekawa, jak podoba się Wam moja sesja Ciążowa? I czy Wy też będąc w ciąży taką miałyście?

Kobieta w ciąży oraz mężczyzna stoją w parku i uśmiechają się. Z tyłu widać zasadzone kwiaty.
Kobieta w ciąży stoi w parku pośród drzew i trzyma swój ciążowy brzuch.
Kobieta w ciąży oraz mężczyzna siedzą na lawce w parku.
Kobieta w ciąży oraz mężczyzna siedzą na ławce w parku. Uśmiechają się.
Kobieta w ciąży stoi pośród kwiatów w parku. Spogląda w bok.
Kobieta w ciąży oraz mężczyzna stoją w parku pośród kwiatów. Spoglądają na siebie i uśmiechają się.
Basia Szkółka

»

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments